*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
امکانات سایت
نام :   
ایمیل :   

نمای حوزه استانها, استانها اصفهان    شماره خبر: ٣٤٨٧٣٩     ١٤:٢٩ - 1393/06/03     مدیران مدارس علمیه اصفهان گردهم می‌آیند ارسال به دوست     نسخه چاپي


  مدیران مدارس علمیه اصفهان گردهم می‌آیند

  مدیران مدارس علمیه اصفهان گردهم می‌آیند 


  پنجمین هم اندیشی مدیران مدارس علمیه حوزه استان اصفهان، در سال جاری در سالن اجتماعات مرکز مدیریت حوزه علمیه استان اصفهان برگزار می شود. 

 

مسئول دفتر برنامه ریزی و نظارت حوزه اصفهان، در گفتگو باخبرگزاری حوزه در اصفهان اظهارداشت: پنجمین هم اندیشی مدیران مدارس و شورای معاونین مرکز مدیریت حوزه علمیه استان اصفهان در سال جاری، در سالن اجتماعات مرکز مدیریت حوزه علمیه استان اصفهان با موضوع "راهكارهای ایجاد ارتباط بیشتر بین صف و ستاد (مدارس و مركز مدیریت)" برگزار خواهد شد.

به گفته وی این برنامه،با حضور 40 نفر از مدیران مدارس اصفهان، پنجشنبه 6 شهریور از ساعت ساعت 8:30 صبح برگزار می‌گردد.

محمد رضا مسقطیان، افزود: موضوع صف و ستاد یكی از موضوعات مهم در مدیریت سازمان‌هاست و هماهنگی و همراهی آن‌ها در همه زمینه‌ها امری لازم و ضروری است.

وی گفت: فعالیت‌های صف از سازمان فعالیت‌هایی هستند كه مستقیماً در تأمین هدف‌ها نقش تعیین كننده دارند و فعالیت‌های ستادی بیشتر نقش برنامه ریزی و كنترل و نظارتی می‌باشد و به طور غیر مستقیم در تأمین هدف‌ها نقش ایفا می‌كند و اثرات فعالیت‌های آن‌ها بر خلاف فعالیت‌های صف در بلند مدت خود را نشان می‌دهد.

مسقطیان گفت: بنابراین واحدهای صف كه همان مدارس باشند وظایف اجرایی و واحدهای ستادی وظایف مشورتی، برنامه ریزی و ارزیابی و نظارت و كنترلی و ارائه خدمات تخصصی برای كمك به اجرای وظایف واحدهای صفی را دارند.

مسقطیان گفت: هرچه صف و ستاد در اجرای برنامه‌ها هماهنگ و همراه هم باشند، سازمان موفق‌تر عمل می‌كند و هر چه آن‌ها خود را از یكدیگر جدا بدانند، سازمان در رسیدن به اهداف خود ناموفق خواهد بود و یك تصمیم وقتی تا پایین‌ترین رده نفوذ خواهد داشت كه صف و ستاد همراه و پشتیبان هم، آن تصمیم را به مرحله اجرا گذارند.

وی عنوان داشت: یك برنامه وقتی موفق خواهد شد كه صف و ستاد همدل و همراه، برنامه مذكور را قبول كرده و تا پایان ادامه دهند. نه اینکه مخاطبین و نیروهای هدف، شاهد جدایی صف و ستاد باشند.


 


خروج
شنبه ٠٥ مهر ١٣٩٩

 
اوقات شرعی
تصویر برگزیده
گفتگو
بین الملل
گزارش
تازه های نشر

کلیه حقوق برای خبرگزاری حوزه محفوظ می‌باشد.  info@hawzahnews.ir